Vállalati döntéshozóként IoT-ről tanulni korábban is nagyban hozzájárult vállalatod sikerének növeléséhez, de most, egy ilyen horderejű válság idején a digitalizáció és a folyamatoptimalizálás nem választás kérdése.
A digitális transzformáció olyan globális trend, ami visszafordíthatatlanul átalakít iparágakat. Habár nagyrészt online intézzük pénzügyeinket, még mindig rengeteg kézzelfogható terméket gyártunk, raktározunk, szállítunk, termeljük a növényeket, és a fizikai valóságban betegszünk meg. Az IoT, azaz Internet of Things megoldásai ezen területek nagy részében máris tapasztalható változást hozott, gondoljunk csak az önvezető autókra, drónokra, a szenzoradatokkal támogatott növénytermesztésre, a karon hordott EKG-ra vagy az Ipar 4.0-ra.
Vállalati döntéshozóként téged is érint, vagy hamarosan érinteni fog. Hogyan? Megváltoztak a fogyasztói szokások, a hagyományos termékeket okosítani kell. Kevés a munkaerő a kritikus folyamatokban, úgymint raktározás, összeszerelés és szállítás, ezért automatizálni kell. Európában nehezen bírjuk a versenyt a távol-keleti szállítókkal, hatékonyabb folyamatokra van szükség.
Hogyan fejlesztettük képzésünket, hogy a koronavírus okozta válság idején a leghasznosabb legyen vállalatod számára?
- A legtöbb szektorban raktározási gondokkal küzdenek a piaci szereplők a felhalmozódott készletek miatt. A megszokott folyamatok nem működnek, az embereket el kellett bocsátani. Képzésünkön felkészítünk a válság utáni automatizálás lehetőségére.
- Kifejezetten a válságkezelésre és a válság utáni helyzetre hozunk kezelési módokat, tanácsokat.
- A tematikát kibővítettük, aktualizáltuk, a tananyagba belekerültek nagyon tanulságos aktuális esettanulmányok, best practice-ek és epic failek, melyek az elmúlt hetekben (a vírusválság kapcsán) születtek.
- Előzetesen felmérjük a képzésen részt vevő hallgatók igényeit, hogy a képzés minél testreszabottabb tartalmakkal indulhasson.
Előadóink az IoT piac elsővonalas résztvevői. Szolgáltatóként, fejlesztőként, befektetőként, vagy éppen felhasználóként osztják meg tapasztalataikat, a mostani válsághelyzetben a frontvonalon küzdve avatnak be saját válságkezelésükbe és az üzletágukra jellemző jelenségekbe is.
.