A vírusválság miatt a vállalatvezetőknek most különösen nagy nyomás mellett kell megőrizniük a kontrollt és a hatékonyságot. Vajon kik lehetnek erre képesek? Vannak könnyen alkalmazható technikák? A KÜRT Akadémia Live 2. alkalmán Byssz Róbert, a Philips globális transzformációs igazgatója, Kürti Tamás, a KÜRT Akadémia tulajdonos-intézményvezetője és Márky Ádám orvos, rezilienciakutató beszélgetnek, vitáznak, osztják meg saját tapasztalataikat az elmúlt hetekből.
Erről lesz szó:
Mondhatjuk, hogy a válság a legjobb rezilienciateszt?
Vezetőként hogyan tudom a – jelenleg távolról, otthonról dolgozó – csapatom tagjait együtt és egyenként rezilienssé tenni?
Mi volt az 5 legjobb döntés, amit meghoztatok az elmúlt 2 hétben?
Ezek a kérdések pár hete folyamatosan foglalkoztatják a cégvezetőket, és biztos válaszai valószínűleg senkinek sincsenek. Szakértőinkkel igyekszünk a már fellelhető adatok alapján a nagyobb összefüggések mellett a mindennapi, emberi vonatkozásokról is beszélgetni – fókuszunk az egyén, a kkv szektor és a nagyvállalat tengelyén fog folyamatosan mozogni.
Te is feltennéd a kérdésedet? Regisztrálj, hogy a zárt videókonferencián te is bekapcsolódhass a beszélgetésbe!
Mi az a KÜRT Akadémia Live?
Heti rendszerességű élő, online beszélgetéssorozat, ahol meghívott vendégekkel a vírushelyzet különböző aspektusait járjuk körül, hangosan morfondírozunk a fellelhető hard adatok és a kérdés soft vonatkozásai alapján.
Az online rendezvény ingyenes, de a részvétel regisztrációhoz kötött.
Szakértők
Byssz Róbert
Globális Transzformációs igazgató, Philips
https://www.linkedin.com/in/robertbyssz
Róbert életét végigkísérte a transzformáció. Korábban a legnagyobb magyar távközlési vállalat több transzformációjában vett részt, később vezette őket. 2013 óta a Philipsnél dolgozik, ahol előbb a kelet-közép-európai piac sales transzformációját vezette sikerrel, később ezen sikernek köszönhetően megbízták 3 éven át a globális értékesítési transzformáció vezetésével. Az értékesítésen túlmenően sokat foglalkozik a jövő munkahelyével, a digitális, agilis cégkultúra mozgató tényezőivel és általában azzal, hogy az egyéni és céges reziliencia milyen hatással van a digitális vagy agilis transzformáció sikerességére.
Dr. Márky Ádám a Longevity Project orvosigazgatója, a hazai vállalati mindfulness oktatás egyik úttörője. Fő érdeklődési területe a pszichológiai rugalmasság fejlesztésének szerepe a fenntartható vezetői teljesítményben és jóllétben.
Rendszeresen oktat kontextuális viselkedéstudományokat orvosoknak, orvostanhallgatóknak és pszichológusoknak.
Második generációs vállalkozó, a KÜRT Akadémia intézményvezetője, alapítója. Agilitás és digitalizáció fókuszú felsővezetői és stratégiai programokat vezet. Érdeklődésének középpontjában az emberi természet és a technológiai hatékonyság együttműködése áll. Korábban a KÜRT Információbiztonsági és Adatmentő Zrt. kutatás-fejlesztés üzletágát vezette, előtte az USAnotebook.com stratégiai vezetőjeként dolgozott. Egyetemi diplomáját műszaki menedzsment témában vállalkozás szakirányon, másoddiplomáját szervezetfejlesztés és coaching területen innovatív csapatok fejlesztése témában szerezte. Társadalmi felelősségvállalásának része volt a KÜRT Alapítványi Gimnázium vezetésének megújítása, valamint a Felelős Családi Vállalkozásokért Magyarországon Egyesület megalapítása 2009-ben, amelynek azóta elnökségi tagja. Eredményei elismeréseképp beválasztottak a Family Business Network International Next Generation vezetésébe 2010-ben, valamint a European Family Businesses szövetség elnökségébe 2011-ben. Mindhárom szervezetben tulajdonos-vezetői tapasztalatcsere programokat vezet azóta is.